Author Avatar

AFA

0

Share post:

Benvolgudes famílies, aquest any la nostra Escola torna a participar a La Marató de TV3. Us proposem celebrar el proper divendres 29 de novembre de 2019 de 17:30h a 19:45h una activitat familiar i solidària per a recaptar una donació per a la Marató d’enguany.

CRISPETES SOLIDÀRIES!! (2€ amb dret per veure una peli al Teatre de la nostra Escola). A més, tindrem servei d’aigua, refrescos, crispetes i cafè. Entrada per la porta de C/Font del Coll a partir de les 17h.

Les famílies que no puguin participar a l’activitat de diumenge però vulguin fer un donatiu («fila zero»), ho podran fer a l’urna que trobareu el dimecres 27 de novembre al pati del sorralet (entrada C/Tirso) a partir de les 16:45h i fins la sortida de les classes. També estarem el dijous 28 de novembre a la sortida per Santuari (al costat de la sala Polivalent).

Tota la recaptació econòmica serà lliurada íntegrament a la Marató.

¡ANIMAOS! ¡¡¡CONTAMOS CON TOD@S PARA QUE SEA UN ÉXITO, PASEMOS UN BUEN RATO Y COLABOREMOS POR UNA BUENA CAUSA!!!

ANIMEU-VOS! COMPTEM AMB TOTHOM PER A QUE SIGUI UN ÈXIT, PASSEM UNA BONA ESTONA I COL·LABOREM PER UNA BONA CAUSA!!!

logo2019

CASAL DE NAVIDAD 2019
MARATÓ 2019: MOLTES GRÀCIES!!