Author Avatar

AFA

0

Share post:

Benvolgudes famílies, aquest any la nostra Escola torna a participar a La Marató de TV3. Us proposem celebrar el proper diumenge 2 de desembre de 2018 de 10h a 14:30h una activitat familiar i solidària per a recaptar una donació per a la Marató d’enguany.

CRISPETES SOLIDÀRIES!! (2€ amb dret per veure una peli al Teatre de la nostra Escola). A més, tindrem servei d’aigua, crispetes i cafè. Entrada per la porta de C/Font del Coll a partir de les 9:45h.

Les famílies que no puguin participar a l’activitat de diumenge però vulguin fer un donatiu («fila zero»), ho podran fer a l’urna que trobareu el divendres 30 de desembre al pati del sorralet (entrada C/Tirso) a partir de les 16:30h i fins la sortida de les classes. També estarem el dilluns 3 de desembre a la sortida per Santuari (al costat de la sala Polivalent).

Tota la recaptació econòmica serà entregada íntegrament a la Marató.

¡ANIMAOS! ¡¡¡CONTAMOS CON TOD@S PARA QUE SEA UN ÉXITO, PASEMOS UN BUEN RATO Y COLABOREMOS POR UNA BUENA CAUSA!!!

logo-2018

2euroslasessio

IMATGES CASTANYADA 2018
MARATÓ 2018: MOLTES GRÀCIES!!